Takımınızın lig maçları, Vodafone Smart 6 Digiturk Play Kampanyası ile tarifenize ek ayda 5 TL’ye cebinizde!
Siz de 5,5 Full HD ekran, 13 MP Kamera ve hızlı şarj özelliğine sahip Vodafone Smart 6’yı alın, tarifenize ek ayda 5 TL’ye* hem Süper Lig Taraftar Paketi hem de ekstra 6 GB sizin olsun. Takımınızın tüm sezon maçlarını (34 hafta boyunca) istediğiniz her yerde canlı izleyin!

*24 ay sözünüze geçerli.

Digiturk Play Üyeliğimi Nasıl Başlatırım?

Digiturk Play paketine sahip olmak için 24 ay taahhütlü Vodafone Smart 6 Digiturk Play kampanyasına, ya da 12 ay taahhütlü Vodafone Smart 6 Digiturk Play kampanyasına katılmanız gerekir. Digiturk Play kampanyaları; Vodafone Smart 6 cihaz kampanyalarına ek 5 TL (24 ay) veya 10 TL (12 ay) ek ödemelerle gerçekleşir.

Dilediğiniz Digiturk Play üyeliğini başlatmak için DIGITURKPLAY yazarak 6666’ya SMS atabilirsiniz. Sonrasında bu kısa numaradan size iletilecek olan promosyon koduyla, web adresi’ni ziyaret ederek dilediğiniz üyeliği seçip başlatabilirsiniz
Esaslar

 • Kampanyaya katılan aboneler, DigiturkPlay uygulaması üzerinden izlenebilen 1 yıllık Sinema Üyeliği veya 34 haftalık Süper Lig Taraftar Paketi üyeliğinden birini kullanabileceklerdir.
 • Süper Lig Taraftar Paketini seçen aboneler, toplam 34 haftalık futbol ligi süresi boyunca seçecekleri takımın maçlarını izleme hakkına sahip olacaklardır. Örneğin; bir lig sezonunun 6ncı haftasında promosyonunu aktive etmiş bir abone, bir sonraki sezonun 6ncı haftasına kadar seçtiği takımın maç yayınlarını izleme hakkına sahip olacaktır.
 • Sinema üyeliğini seçen aboneler, 12 ay boyunca Digiturk Play Sinema üyeliğini kullanma hakkına sahip olacaklardır.
 • Promosyon kodları 31.03.2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Aboneler Süper Lig Taraftar Paketini seçmeleri durumunda, en geç Spor Toto Süper Lig’in 2016-2017 sezonu sonuna kadar olan maçları izleme hakkına sahip olurlar. Bu promosyon kodlarını kullanarak 2017-2018 sozun maçlarını izlemeyemezler.
 • 34 haftalık Süper Lig Taraftar Paketi üyeliğini 2015-2016 sezonu içinde başlatan ve üyeliği bir sonraki sezon devam edecek olan aboneler, seçtikleri takım eğer sezon sonunda Spor Toto Süper Lig’den herhangi bir sebeple çıkmak durumunda kalırsa, bir sonraki sezonda takımlarının maçlarını izlemeye devam edemezler. Bu durumda Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni arayarak üyeliklerini farklı bir takımın maçlarını kapsaycak şekilde değiştirebilirler.
 • Kodu kullanabilmek için Digiturk Play’e üye olunması gereklidir. Ücretsiz üyelik işlemi sırasında kimlik bilgilerinin girilmesi gereklidir. Bu bilgiler Digiturk tarafında saklı tutulmaktadır.
 • Abonelere verilecek olan promosyon kodları tek kullanımlıktır, ve bir GSM numarası sadece 1 adet promosyon kodu alabilir. Seçim yaparak üyeliğini başlatan bir abone, diğer Digiturk Play üyeliğine geçemez, tekrar üyelik başlatamaz.
 • Promosyon kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Digiturk Play içeriklerine ulaşabilmek için internet bağlantısı gereklidir.
 • Digiturk, Digiturk Play paket ve üyeliklerinin içeriklerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya tabi, Digiturk Play servisi sadece yurtiçinde kullanılabilecektir.

 

Sevgişah Özdemir