Kış tam hızıyla devam ediyor ve kat hikayesi henüz sona ermedi. Peki siz nasıl stil, zarafet ve incelikle dolu kemerli ceket tercih edersiniz. İşte bir kaç örnek…

Bu palto askeri iki tonlu bir ceketten ilham alınmıştır. Onun kemer ve yaka alt üzerinde yapılan ayrıntılı bir siyah yapay deri bulunur. Bu ceket, siyah düğmeleri ve flab cepler mevcuttur.Bu paltonun fiyatı sadece 239,4 $ .

 

Bu ceket apoletleri ,bel kemeri özellikleri ile kış -sonbaharda rahatlıkla kullanılabilir. Bu kat gizli fermuar ve bir arka delik vardır. Bu paltonun fiyatı sadece 895 dolar .

 

Bu yün ve kaşmir bir birleşme var büyük bir şal yaka ile canlı sıcak kırmızı şal ceket. Bu çıkarılabilir kemer ve yan cepler ile tamamen kaplı kattır. Ayrıca siyah renk mevcuttur ve üç boyutta sunulan bu paltonun fiyatı sadece  349 $ .

Bu ceket düğmeli ön kısmında napolyon yaka vardır. Apoletleri mevcuttur.Kemer tokası ve ilginç manşet uzun kollu kuşaklı palto modelidir. Bu ön cepleri ve bir merkez delik vardır. Bu kat gevrek klasik pamuktan yapılmış ve sıcak bir atmosfer ile sizi şımartmaya hazırdır. Bunun için sevdiğiniz pantolon ile eşleştirmek ve yarattığı görkemli bir görünüme bakmak yeterli. Bunun fiyatı sadece 995 $ .

zeynep SOYLU