Tiyatro

Ekranların beğenilen gösterisi Güldür Güldür, eylül ayında Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi’nde sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Güldür Güldür birbirinden eğlenceli skeçleri ve sürprizleriyle izleyenlere unutulmaz bir akşam yaşatacak. Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getirecek.
Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan “Güldür Güldür Show” günlük hayatın önemli konularına eğlenceli bir formatla parmak basıyor.
Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getiriyor.
Televizyon ekranlarının en beğenilen show’larından biri olan Güldür Güldür Show, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde!

Etkinlik Türü:
Tiyatro
Oyuncular: Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, İrem Sak, Meltem Yılmazkaya, Özgün Aydın, Onur Buldu, Özge Borak, Erdem Yener, Onur Atilla, Uğur Bilgin, Aziz Aslan, Burak Topaloğlu, Aylin Kontente, Ayşegül Akdemir, Çağlar Çorumlu
14 Eylül 15 21:00 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

 

Sevgişah Özdemir