Hangi renkte deri ceketler bu kış yaklaşık? Sonbaharın gri sezonunda taze ve canlı görünmesini sağlayacak renkler kullanarak gardolaptaki yerlerini almasına izin verin 

deri ceketler

 

Bu uzun kollu ve çentik yaka ile bir kavun rengi deri ceket. Asimetrik bir zip vardır ve aynı zamanda manşet ve cepler fermuar ile kaplıdır. Daha ilginç özellikler eklemek için bu kuzu deri ceket de omuz sekmeleri vardır. Bu ceketin fiyatı sadece 845 $ .

deri ceketler 2

 

Pastel tonlarında deri ceket  giymek istiyorsanız o zaman bu mavi yağmur damlası gölge sizin için uygun olacaktır. Bu tam kollu bir fermuarlı ön kapama ve bir V-boyun vardır. Yanlarda güzel cepleri var. Bu ceketin fiyatı sadece 298 $ .

deri ceketler 3

Fuşya pembe ceket pürüzsüz ve yumuşak deriden yapılır. İki farklı ceplerinde eteğine uydurma tokalı kemerler ayarlayabilirsiniz. . Omuz kısmında apoletler ve tam kolları vardır. Bu ceketin fiyatı  sadece1201 $

deri ceketler4

 

Bu uzun kollu cebinde ve üzerine kapanan yaka ve fermuarlar ile cesur mor renkli deri ceket. Kıyafet herhangi biri ile eşleştirildiğinde mor rengin hakimiyeti olacaksınız. Bunun fiyatı sadece  1198 $ .

zeynep SOYLU